Naistoimikunta 

Naistoimikunta järjestää erilaisia tapahtumia ja kilpailuja kauden 2018 aikana. Toimintakauden aloitamme viettämällä Naisten kauden avajaisia su 22.4.2018. Kerran kuukaudessa järjestämme peli-illan ja tuolloin pelataan puolikas kierros eri peliteemoin. Kesän mittaan ohjelmassa on myös pron vetämät harjoitusillat.

Suunnitteilla Tahkon -retki golfailun merkeissä alkukesästä.

Kilpailuina mainittakoon Niskaportti Ladies Open-kisa ja Naisten haku. Kausi laitetaan ”pakettiin” kauden päättäjäisten merkeissä su 23.9.2018.

Seuraa ilmoittelua Iitin Golfseuran facebook -sivuilta, Iittigolf.com nettisivuilta/seura/toimikunnat osiosta sekä kilpailukalenterista, jossa julkaistaan myös tapahtumat.

Paneudutaan yhdessä golfin pelaamisen kiemuroihin. Tule rohkeasti mukaan ja ota yhteyttä!!

Naistoimikunta:

Birgitta Siikaluoma, ladykapteeri 
birgitta.siikaluoma@gmail.com / 0400 556765

Merja Piirainen
merja.piirainen@gmail.com / 040 5194901

Helena Löfgren-Mikkola
helena.lofgren-mikkola@fimnet.fi / 0400 754071

Kristiina Rautaheimo
kristiina.rautaheimo@gmail.com / 040 7485080

Hannele Yrjönen
yrhannele@gmail.com / 0400 717205

Krista Heinonen
krista.a.heinonen@gmail.com